O firmie

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!

TEKNIKA INDUSTRY TECHNOLOGIES SA od 1998 roku jest liderem w zakresie projektowania i wdrażania nowoczesnych technologii i największym dostawcą maszyn i urządzeń w Polsce dla takich branż jak: produkcja wyrobów z drewna i płyt drewnopochodnych, obróbka szkła, kamienia i tworzyw sztucznych.

Dostarczamy każdy rodzaj maszyn dla przemysłu drzewnego i meblarskiego, zarówno dla małych przedsiębiorstw, jak i kompletne linie produkcyjne. Nasze maszyny reprezentują najwyższą jakość wykonania oraz najwyższy poziom technologiczny. Wszystkie maszyny są w 100% Made in Italy i zapewniają produkcję na najwyższym światowym poziomie pod względem jakości i wydajności.

W ciągu ponad 20 lat działalności dostarczyliśmy do ponad 2 000 naszych klientów blisko 6 000 maszyn. Statystycznie, każdego dnia gdzieś w Polsce przez dział serwisu Teknika montowana jest kolejna maszyna lub urządzenie.

Dziś Teknika to przede wszystkim TekLabmiejsce gdzie na powierzchni ponad 3 500 m2 na żywo można zobaczyć jak rodzą się pomysły. Odzwierciedla ono najnowsze tendencje dzisiejszej rzeczywistości, łącząc w sobie tradycję z nowoczesnością. To: salon maszyn, laboratorium i warsztat gdzie codziennie bez wstępnej rezerwacji można przetestować każdą z ponad 90 maszyn reprezentujących każdy rodzaj obróbki; sala ćwiczeń dla operatorów maszyn, placówka edukacji w zakresie oprogramowania i zarządzania produkcją; forum spotkań ludzi związanych wspólną pasją i energią. W TekLab można poczuć zapach świeżo ciętego drewna i zobaczyć prawdziwą produkcję, która jest jednocześnie maksymalnie zaprogramowana, zautomatyzowana oraz monitorowana przez rewolucyjny system monitoringu weCyou.

W takiej atmosferze rodzą się pomysły.

Atutem naszej marki, stanowiącym o jej sukcesie na polskim rynku, jest wykwalifikowana kadra. Na rzecz klientów w całej Polsce, pracuje obecnie nasz ponad 90 osobowy zespół ekspertów posiadający wieloletnie doświadczenie i zapewniający kompleksową obsługę inwestycji od doradztwa w zakresie wyboru technologii i uzyskania wsparcia finansowego, przez montaż, po przeszkolenie operatorów i wieloletnią stałą opiekę serwisową.

Naszym klientom gwarantujemy wsparcie:

  • finansowe (doradztwo, leasing, dotacje unijne)
  • techniczno-konstrukcyjne (projektowanie linii produkcyjnych, plany modernizacji, programowanie i testowanie (maszyn i robotów)
  • szkoleniowe (szkolenia wstępne i doszkalające dla operatorów)
  • logistyczne (dostawa i montaż maszyn)
  • handlowe ( sprzedaż części zamiennych i podzespołów)
  • serwisowe (naprawy gwarancyjne, assistance, regeneracja)


Naszą misją jest nieustanne zwiększanie zadowolenia naszych klientów, poprzez innowację, inwestycję, ulepszanie procesów i jakości.

Główną zasadą naszego działania jest sprostanie wymaganiom i oczekiwaniom naszych Klientów oraz tworzenie długoterminowych więzi stałej współpracy.

Wiemy, że nasze codzienne działania mają wpływ na ulepszenie warunków życia ludzi. Dlatego też nigdy nie zapominamy o społecznym wymiarze naszej pracy i działamy mając na uwadze dobro naszych klientów.

Działamy i inwestujemy na wszystkich poziomach, we wszystkich aspektach naszej działalności.


W Polsce jesteśmy znani z tego, że oferowane przez Nas produkty zawsze osiągają gwarantowane parametry, a w naszych działaniach kierujemy się zasadą świadczenia usług kompleksowych i podporządkowanych oczekiwanym efektom.

Kierujemy się zasadą stawiania interesu wspólnego ponad korzyści indywidualne. Dzięki temu tworzymy zgrany zespół, w którym dzielimy się swoimi doświadczeniami.

Zapraszamy do współpracy !


Dla akcjonariuszy: PIERWSZE WEZWANIE DO ZŁOŻENIA DOKUMENTÓW AKCJI